Reklama

Benefiční koncert v Klučance podpoří Hospital Broumov

  • 30. srpna 2018,
  • 11:26

Teplice nad Metují/Klučanka – V pátek 31. 8. od 20 hodin se v údolí Klučanka poblíž Teplic nad Metují koná v pořadí pátý benefiční koncert v režii Police Symphony Orchestra. Výtěžek z koncertu s názvem "PANTA RHEI ~ Když Klučanka přihlíží…" poputuje Nadačnímu fondu Hospital Broumov.

Reklama

Kromě symfonického orchestru vystoupí také baletní soubor Národního divadla a akrobaté nového cirkusu. Vstupné na akci je dobrovolné, výtěžek půjde Nadačnímu fondu Hospital Broumov na nákup čističek vzduchu. Více informací najdou zájemci zde.

PANTA RHEI ~ Když Klučanka přihlíží…

Ten večer vám budeme vyprávět hned několik příběhů. Bude to příběh všech účinkujících i vás diváků. Příběhy nás všech, které jsou v různých okamžicích našich životů zcela identické, ale díky plynoucímu času zároveň naprosto rozdílné. Budou to i historické příběhy a milníky, jimž Klučanka po staletí přihlížela a 31. srpna bude zas. Nahlédneme do všedních příběhů štěstí, naděje, ale i utrpení a zklamání, jež se mnohdy odehrávají na pozadí nevšední doby. Minulost je nesmrtelná a jen současnost nám všem dává šanci činit činy nesmrtelnými. Je jen na nás, jak se zapíšeme do dějin a jaké příběhy se rozhodneme psát. Panta rhei, vše plyne, vše je pohyblivé - a pohyb je znamení života. Buďte společně s námi svědky živoucího příběhu při údolí Klučanky!

Díky tomuto večeru také tradičně pomůžeme Nadačnímu fondu Hospital Broumov. Rádi bychom letos vybavili celé oddělení Lůžka následné péče čističkami vzduchu a budeme nesmírně rádi, pokud nám s tím pomůžete! Aby se svěží vzduch dostal naprosto ke všem pacientům tohoto oddělení, výtěžek z benefičního večera by si vyžádal výtěžek v hodnotě necelých 390 000 Kč, tedy 9 čističek vzduchu. Lehkou matematikou zjistíme, že není zcela nereálné tuto částku vybrat spojí-li se dohromady zhruba 4000 lidí, z nichž každý přispěje necelou stokorunou. Co říkáte? Pojďme osvěžit vzduch pro život těm, kteří se potřebují zhluboka nadechnout!

Foto: Police Symphony Orchestra

Reklama

Mohlo by Vás zajímat

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Trutnovské zastavení

Více PR článků
Zavřít reklamu