Stavba terminálu B začne do dvou měsíců
Pardubice už ví, kdo postaví Terminál B, který bude sloužit pro regionální autobusovou dopravu. Soutěž vyhrála společnost BAK, která stojí například z... (celý článek)
//-->
Pardubice už ví, kdo postaví Terminál B, který bude sloužit pro regionální autobusovou dopravu. Soutěž vyhrála společnost BAK, která stojí například z... (celý článek)
Pro školní rok 2022 až 2023 bude v pardubicích školkách o 30 míst víc. Kvůli rozrůstající se zástavbě rodinných domů ve Svítkově se město rozhodlo zpr... (celý článek)
Díky mobilní aplikaci First Responder se nejen strážníci dostanou k situacím, kdy je lidský život v ohrožení a jen okamžitá pomoc přispěje k jeho zách... (celý článek)
Už 41 let chodí plavci ve Vysokém Mýtě do krytého plaveckého bazénu. V něm od samého začátku ohřev vody zajišťují dva plynové kotle. Ty budou letos vy... (celý článek)
V Deštném v Orlických horách tento týden odstartoval 25. ročník extrémního závodu psích spřežení Šediváčkův long. Ten se do hor vrátil po roční odmlce... (celý článek)
Už na jaře příštího roku by nová multifunkční aréna v Hradci Králové mohla hostit zápasy mužské fotbalové reprezentace. Vyplývá to z memoranda mezi ra... (celý článek)
Chrudim a Slatiňany dostaly předvánoční dárek v podobě otevření druhé části obchvatu. V obou městech jsou nyní díky tomu klidnější a volnější silnice. (celý článek)
Až do 16. ledna můžete v ulicích potkávat Tři krále. Ti získávají finanční dary na charitativní účely, konkrétně na Pardubicku malí koledníčci vybíraj... (celý článek)
V souvislosti s rostoucími cenami za energie, chce Pardubický kraj investovat do úsporných opatřeních například ve školách. Už v minulém roce se pusti... (celý článek)
Firmy budou muset od 17. ledna testovat své zaměstnance 2x v týdnu a to i ty očkované. Doba karantény se od 11. ledna zkrátí na 5 dní. Zaměstnavatelé ... (celý článek)
Čistou obcí může být kterákoliv, kde mají upravenou zeleň, zametené ulice i chodníky a nikde se...
Ptačí štěbetání a ruch z výběhů zvířat podbarvil vyhlášení výsledků patnáctého ročníku soutěže ...
Projekt jedinečného moderního zdravotnického „městečka“ v Pardubicích v lokalitě Nová Cihelna d...
Kondice mostních konstrukcí se i pro širokou veřejnost stala velkým tématem před pěti lety, kdy...
Na začátku září nastoupil do čela Správy a údržby silnic Pardubického kraje nový ředitel. Zdeně...