Slavný let na křídlech elektroletadla
Pardubice – Ve středu 13. května to bude přesně 109 let, kdy se na svou slavnou pouť z Pardubic do Prahy vydal první český aviatik Jan Kašpar. Ve stro... (celý článek)
//-->
Pardubice – Ve středu 13. května to bude přesně 109 let, kdy se na svou slavnou pouť z Pardubic do Prahy vydal první český aviatik Jan Kašpar. Ve stro... (celý článek)
Pardubice – Dostihová sezona měla v Pardubicích začít v tradičním termínu 8. května. Kvůli současné epidemiologické situaci se zahajovací mítink v tom... (celý článek)
Pardubice – V Pernerově ulici v Pardubicích se začaly tvořit velké fronty. Byl totiž zahájen prodej nových parkovacích karet pro rezidenty. Není ale n... (celý článek)
Litomyšl – Vážná nehoda se stala dnes před polednem v Litomyšli. Po střetu s kamionem zemřel řidič dodávky. (celý článek)
Pardubice – Minulý týden začala v Pardubicích poblíž rosického mostu přes Labe stavba lávky pro pěší a cyklisty. Má zvýšit bezpečnost a plynulost dopr... (celý článek)
Vysoké Mýto – Těžká dopravní nehoda se stala ve středu kolem 22. hodiny na silnici II/357 ve Vysokém Mýtě. Řidič osobního vozu po nárazu zemřel. (celý článek)
Pardubice – Letiště Pardubice je za loňský rok ve ztrátě téměř 16 milionů korun a nepomohla mu ani koronavirová krize. Na zastupitelstvu města se prot... (celý článek)
Litomyšl – Původní program festivalu Smetanova Litomyšl byl kvůli koronaviru zrušen. Organizátoři ale přišli na to, jak ho přeci jen uspořádat. Celý p... (celý článek)
V Pardubicích vzniklo stanové městečko, které je určené pro lidi bez domova. Sloužit bude jako noclehárna a případné místo, kde by měli ubytovaní tráv... (celý článek)
Naše pleť pod rouškou trpí, a protože nyní nemůžeme navštěvovat kosmetické salóny, měli bychom obličeji věnovat speciální domácí péči. Podívejte se na... (celý článek)
Čistou obcí může být kterákoliv, kde mají upravenou zeleň, zametené ulice i chodníky a nikde se...
Ptačí štěbetání a ruch z výběhů zvířat podbarvil vyhlášení výsledků patnáctého ročníku soutěže ...
Projekt jedinečného moderního zdravotnického „městečka“ v Pardubicích v lokalitě Nová Cihelna d...
Kondice mostních konstrukcí se i pro širokou veřejnost stala velkým tématem před pěti lety, kdy...
Na začátku září nastoupil do čela Správy a údržby silnic Pardubického kraje nový ředitel. Zdeně...