Reklama

Co trápí kraj? Nedostatek odborníků či investice, říká Štěpán

Královéhradecký kraj – Seriál on-line chatů s členy Rady Královéhradeckého kraje zakončil ten nejpovolanější, hejtman Jiří Štěpán. Všechny jeho odpovědi, které se týkají všech oblastí činnosti Královéhradeckého kraje, si můžete přečíst v článku.

Reklama

Hejtmanství neustále řeší řadu palčivých otázek, ale které jsou ty největší? „Nedostatek odborníků v některých profesích, zároveň bychom potřebovali více finančních prostředků na investice, například do sociální oblasti či dopravní infrastruktury,” uvedl hejtman Štěpán.


Další on-line chaty:

Martin Červíček o senátu, nezávislosti policie či o svém Triumphu

Martina Berdychová o slučování škol, diplomkách i hnutí ANO

Lidé hledají nepřátele a vidí vše černobíle, všímá si Vladimír Derner

Rudolf Cogan: Nemocnice mají ztrátu až 300 mil., kraj to doplácí


Jako člen ČSSD odpovídal hejtman také na otázky spojené se současnou vládou, kde jsou sociální demokraté v koalici s hnutím ANO. „Vláda pracuje poměrně krátce, ale rád bych vyzdvihl aktivitu ministerstva zahraničních věcí, ministra Hamáčka a paní velvyslankyně Filipi ve prospěch zadržovaných německých občanů v Sýrii. Z toho je patrné, že Česká republika je dobrým partnerem pro své spojence,” myslí si Štěpán.


Další on-line chaty:

V zahraničí nás vnímají jako východní Čechy, uvědomuje si Pavel Hečko

Karel Klíma: Politik má mít svůj názor a o něm přesvědčit voliče

Do silnic už víc investovat nemůžeme, tvrdí radní HKK Václav Řehoř

Kalousek? Míru mám rád, říká věci tak, jak jsou, tvrdí Cabicar


Královéhradecký kraj byl v jedné anketě zvolen nejlepším místem pro život v České republice. Čím si to podle hejtmana zasloužil? „Máme jednu z nejnižších nezaměstnaností v Evropě, chlubíme se dobrým středním i vysokým školstvím, dostupnou zdravotní péčí, důležitá je i přítomnost Fakultní nemocnice Hradec Králové a zároveň žijeme v dobrém a atraktivním životním prostředí,” vyjmenoval Štěpán.


Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Trutnovsko

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu