Reklama

Do silnic už víc investovat nemůžeme, říká radní HKK Václav Řehoř

Královéhradecký kraj – Hostem on-line chatu na vzpravy.cz byl Václav Řehoř, radní Královéhradeckého kraje pro oblast majetku a investic. Všechny odpovědi si můžete přečíst v článku.

Reklama

Investice jsou obvykle nejvíce vidět v dopravní infrastruktuře. Královéhradecký kraj se v této oblasti dostává do pozoruhodné patové situace. „I v tomto roce předpokládáme částku v prostavěnosti přesahující jednu miliardu korun. Čistě z praktického hlediska však ani nemůžeme již moc navyšovat, neboť bychom již mohli mít nemalý problém s objízdnými trasami,” vysvětlil Řehoř.


Další on-line chaty:

Martin Červíček o senátu, nezávislosti policie či o svém Triumphu

Martina Berdychová o slučování škol, diplomkách i hnutí ANO

Lidé hledají nepřátele a vidí vše černobíle, všímá si Vladimír Derner

Rudolf Cogan: Nemocnice mají ztrátu až 300 mil., kraj to doplácí


Jedna z otázek také mířila na záchranu Škroupova domu. „V současné době dojednáváme se samosprávou obce Osice konkrétní znění darovací smlouvy, kdy po majetkovém převodu by mělo dojít k projektování a následně k získání potřebných povolení a poté rekonstrukce,” potěšil tazatelku Řehoř.


Další on-line chaty:

V zahraničí nás vnímají jako východní Čechy, uvědomuje si Pavel Hečko

Karel Klíma: Politik má mít svůj názor a o něm přesvědčit voliče

Kalousek? Míru mám rád, říká věci tak, jak jsou, tvrdí Cabicar

Co trápí kraj? Nedostatek odborníků či investice, říká Štěpán


Radní také promluvil o jeho stanovistku směrem k hnutí ANO. „Oproti jiným politickým subjektům je hnutí ANO stále ještě z těch novějších, a tudíž se samozřejmě vyvíjí jak v názorech, tak v vnitrostranické struktuře. Jsou okamžiky, které jim jsou vyčítány ostatními standardními politickými stranami a má to svoje opodstatnění,” uvedl.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Trutnovsko

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu