Reklama

Jiří Skalák o životě v Anglii, Guardiolovi či konci v Brightonu

  • 21. června 2018,
  • 14:13,
  • Pardubice,
  • David Záruba

Pardubice – Hostem včerejšího on-line chatu na vzpravy.cz byl fotbalista anglického Brightonu Jiří Skalák. Rodák ze Sezemic u Pardubic odpovídal na dotazy čtenářů, kteří se zajímali nejen o fotbalové záležitosti, ale o to, jaký je život v Anglii.

Reklama

Skalák působí v Brightonu od roku 2016. Výrazným způsobem přispěl k postupu klubu do Premier League, ale nejlepší soutěž světa si nezahrál. Je pravděpodobné, že příští rok už za Brighton hrát nebude. „Pravděpodobně ne, ale o budoucnosti ještě není rozhodnuto, momentálně se to řeší. Opravdu teď nevím, ale chtěl bych přestoupit jinam,” řekl šestadvacetiletý fotbalista.

Jisté je, že by chtěl zůstat v Anglii, kterou si během více než dvouletého působení zamiloval. „Já jsem v Anglii hodně spokojený, životní úroveň je lepší. Sice je to tam dražší, ale to je i jinde ve světě. Nejvíc se mi líbí, že lidé jsou více přející a nezávidí,” prohlásil Skalák.

Premier League, tedy zřejmě nejlepší fotbalovou soutěž na světě, si Jiří Skalák zatím nezahrál, přesto už stihl více poznat některé osobnosti, které se v ní pohybují. „Nejvíce na mě zapůsobil trenér Guardiola. Nejenom na mě, ale na všechny, a to zejména svou lidskostí. Člověk o něm slyší, že ví o všech hráčích v lize, s každým se pozdraví a je přátelský,” pravil uznale.

Všechny odpovědi si můžete přečíst zde:

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Pardubicko

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu