Reklama

Jan Řehounek o nové vládě, vztahu s hejtmanem i psíkovi Šlechtové

Pardubice – Hostem čtvrtečního on-line chatu na vzpravy.cz byl poslanec za hnutí ANO Jan Řehounek, který je zároveň předsedou hnutí v Pardubickém kraji. Jak se dívá na vznik nové vlády? Jaké jsou jeho vztahy s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým? Co říká na kauzu ministryně Šlechtová, která vyfotila svého psa na hrobu neznámého vojína?

Reklama

Poslední týdny a měsíce se řeší vznik nové vlády. Včera byl Andrej Babiš podruhé jmenován premiérem a nyní se čeká, jak se ke spolupráci s hnutím ANO postaví ČSSD.

V médiích se objevila zpráva, že by novým ministrem obrany mohl být právě Jan Řehounek. „Jak jsem již odpovídal jiným novinářům, žádnou nabídku jsem nedostal, tvrdí Řehounek s tím, že se na novou vládu, i bez jeho účasti, těší. „Pevně věřím, že to dopadne, protože všichni poslanci už chtějí, byť to určitě někteří oficiálně neřeknou, aby byla vláda s důvěrou a parlament mohl opravdu pracovat,” řekl.

V otázkách od čtenářů došla řada i na jeho vztah se současným hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým. „Respektuji ho jako schopného manažera a člověka, který umí řídit. To ovšem neznamená, že souhlasím ať už s tím, co bylo učiněno těsně po volbách, nebo s tím, co kraj činí v současné době,” připomněl vyjednání po krajských volbách na podzim roku 2016, kdy hnutí ANO i přes vítězství skončilo v opozici.

Celý on-line rozhovor si můžete přečíst zde:

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Pardubicko

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu