Reklama

V zahraničí nás vnímají jako východní Čechy, říká Pavel Hečko

Královéhradecký kraj – Hostem on-line chatu na vzpravy.cz byl Pavel Hečko, radní Královéhradeckého kraje zodpovědný za cestovní ruch, regionální rozvoj a evropské granty. Všechny odpovědi na čtenářské dotazy si můžete přečíst v článku.

Reklama

Královéhradecký kraj v oblasti cestovního ruchu úzce spolupracuje s Pardubickým krajem. Společně provozují Destinační společnost Východní Čechy, která má na starosti propagaci obou regionů. „Propagace značky východních Čech je pro nás prioritou nejen v České republice, ale i v zahraničí, kde jsme jako východní Čechy velice dobře vnímáni,” uvedl Pavel Hečko.


Minulé on-line chaty:

Martin Červíček o senátu, nezávislosti policie či o svém Triumphu

Martina Berdychová o slučování škol, diplomkách i hnutí ANO

Lidé hledají nepřátele a vidí vše černobíle, říká Vladimír Derner

Rudolf Cogan: Nemocnice mají ztrátu až 300 mil., kraj to doplácí


V Pardubicích nedávno otevřeli novou budovu letiště a usilovně se snaží zvýšit počet cestujících, kteří do regionu dorazí vzduchem. „Letiště považuji za jeden ze strategických pilířů cestovního ruchu pro celou oblast. Letiště nám otevírá nové možnosti s ohledem na plánované projekty v rámci cestovního ruchu,” řekl Hečko.

Kromě radního na královéhradeckém hejtmanství je Pavel Hečko také místostarostou Meziměstí. Tento post bude obhajovat i v podzimních volbách. „Komunální volby jsou pro mě opět výzvou k tomu, jak dále pokračovat a účastnit se rozvoje Meziměstí, tudíž znovu kandiduji,” potvrdil v on-line chatu.

Všechny odpovědi si můžete přečíst zde:

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Hradecko

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu