Dobré jméno Trutnova se šíří do světa

  • 26. března 2018,
  • 9:10,
  • Trutnov,
  • PR článek

Už pět let to bylo 1. března, kdy manželé Fujerovi z Trutnova převzali hotel Grand na Krakonošově náměstí. Zrekonstruovali interiéry kavárny, restaurace a hotelových pokojů se záměrem připomenout zlaté časy první republiky. Toto kouzlo starých časů dokázali oživit ve všech směrech. Vstřícnost a ochota personálu je pro některé hosty až neuvěřitelná. Slušné a milé chování provází každého klienta od vstupu do hotelu, až do jeho odchodu, nehledě na dobu, kterou zde pobývá.

Reklama

Zaměření hotelu v nabídce jídel a nápojů se nazývá „čisté produkty“. To znamená, že se zde nepoužívají podřadné mražené polotovary, nikdy se jídla netvoří chemickými dochucovadly s glutamáty, nepoužívají fritézy. Každý pokrm obsahuje čerstvý olej nebo pravé máslo. Hotel si vyrábí vlastní chléb a maximálně využívá produkty regionálních firem, čímž podporuje drobné české podnikání.

Troufneme si říci, že i kavárna je další krkonošskou raritou. Jako jediná má dvě kávy vlastní značky, vyrábí si všechny sladkosti a dorty, které má v nabídce, a to z pravého másla bez chemického barvení, s pravými chutěmi a skutečnou šlehačkou. Od sedmé hodiny ranní se otevírají dveře restaurace pro snídaně nejen hotelových hostů, ale i pro každého, kdo má chuť nastartovat svůj den tím nejlepším možným způsobem či se jen zastavit a zklidnit před náročným dnem, a to i o víkendech a svátcích. V pečlivě vybrané nabídce jídel a dezertů nezapomínají ani na vegetariány a vegany.

Grand Luxury Hotel žije. Dokazují to čím dál častější oslavy, různá výročí a svátky, které zde hosté prožívají dnes již pravidelně a opakovaně. Svateb, v krásných prostorách hotelu, každý rok přibývá. Jméno hotelu a zároveň i Trutnova se během těchto pěti let rozšířilo doslova do všech koutů světa. A tak má Trutnov a Grand Luxury Hotel dnes již pravidelné hosty nejen z Polska, Německa, Holandska nebo Francie, ale i z Finska, Japonska, Turecka či Ameriky.

Lidé, kteří pracují v Grand Luxury Hotelu, paní uklízečkou počínaje až po paní ředitelku, jsou jeden tým. Spojuje je otevřené srdce, ochota dělat pro lidi více než je dnes běžné a neutuchající víra, že poctivá práce se i dnes cení a není zapomenutým přežitkem.

GL Hotel
Krakonošovo náměstí 118, 541 01 Trutnovwww.glhotel.cz


Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Trutnovsko

Reklama

PR články

Trutnovské zastavení

Více PR článků
Zavřít reklamu