Rosteme, pojďte růst s námi!

Práce jen od pondělí do pátku, přátelská atmosféra, jistota výdělku a možnost zkrácených úvazků – to jsou hlavní důvody, proč pracovat v ComGate.

Reklama

Trutnovská pobočka společnosti vznikla v roce 2014 a od té doby ušla velký kus cesty. Z počátečních patnácti zaměstnanců, jich nyní zaměstnává přes sto a stále roste. To je důvodem rozšíření stávajících prostor na počátku roku 2018. Postupně bychom rádi v Trutnově zaměstnali až dvě stě zaměstnanců, kteří se budou moci ucházet i o pozice v managementu.

Firma roste, spolupracuje s významnými obchodními partnery jako je MND, Skylink, ČEZ, UPC, Cofidis, Colonnade a další. Rozjíždí nové a zajímavé projekty, jejichž úkolem je rozšiřovat a nabízet doplňkové služby novým a stávajícím klientům partnerů a současně o ně pečovat. Tím je například i pasivní linka pro společnost UPC, kde zajišťují klientské centrum. „Práce u nás se hodí pro každého, kdo umí poctivě pracovat a chce se něco nového naučit. Dobré zkušenosti máme i s kolegy, kteří změnili i ve vyšším věku svoji práci a nastoupili k nám,“ nastiňuje předpoklady dobrého konzultanta manažerka pobočky Michaela Chrtková.

Výhodou je také umístění budovy v docházkové vzdálenosti od středu města a v dosahu autobusového a vlakového nádraží, takže dojíždění z okolí není žádný problém. Zaměstnanci si pochvalují rovněž přátelskou atmosféru, kde si všichni tykají, tak pevnou pracovní dobu a především volno o víkendech a svátcích.

Jako jedna z mála firem v regionu nabízí ComGate i zkrácené úvazky, čímž vychází vstříc zejména maminkám s dětmi. Délku úvazku je možné si zvolit na 6, 7 nebo 8 hodin. Zaměstnanci mají půl hodiny na oběd a další půlhodinovou pauzu. „Do ComGate jsem nastoupila právě kvůli možnosti zkráceného úvazku. Mám malé dítě a potřebuji ho vyzvednout ze školky a odvést na kroužky. Díky zkrácenému úvazku vše v pohodě stíhám,“ říká Helena Majurníková, která jako další pozitivum vyzdvihuje také to, že může ovlivnit výši své výplaty.

V ComGate všichni pracují na hlavní pracovní poměr s jistotou pevně dané mzdy a k tomu dosahují na bonusovou složku mzdy, která se odvíjí od jejich pracovního nasazení a výkonu. Čím úspěšnější jsou, tím vyšší je jejich odměna. „Mám jistotu výdělku a jeho výší jsem příjemně překvapena, navíc si cením lidského přístupu od nadřízených a kolektivu v týmu,“ říká Iveta Petříčková, která dříve pracovala ve fabrice a hledala fyzicky nenáročnou práci v teple a beze směn.

Motivačním faktorem nejsou jen peníze, ale i 5 týdnů dovolené, stravenky, výhodné tarify na volání i pro rodinu nebo soutěže, v nichž můžete vyhrát třeba televizor. Zároveň můžete dostat nemalou odměnu, pokud doporučíte nového zaměstnance. Nedílnou součástí práce jsou i firemní teambuildingy, společné snídaně s vedením a pravidelná školení.

„Většina z nás se ze začátku bála mluvit, ale jak si sednete za počítač a nasadíte sluchátka, je to jiné. Zkoušíte, na co máte, což funguje jako skvělá motivace. Navíc zde máme ze začátku velkou podporu od vedení, a i když se vám ze začátku moc nedaří, firma vám kompenzuje bonusovou složku mzdy, což je skvělé“, popisuje práci v trutnovské pobočce Kateřina Braunová, která se po dvou letech v Comgate vypracovala z operátorské pozice na pozici kouče.

V případě zájmu o práci ve společnosti ComGate můžete kontaktovat naši personalistku Zdeňku Kroutilovou na emailu zdenka.kroutilova@comgate.cz nebo na telefonním čísle: 775 427 091. Více informací zjistíte také na www.jakonazavolanou.cz nebo na facebooku @volamamamse a instagramu #jsme_comgate.

ComGate, a.s.
Komenského 821, 54101 Trutnovwww.comgate.cz


Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Trutnovsko

Reklama

PR články

Trutnovské zastavení

Více PR článků
Zavřít reklamu