Reklama

Trutnov – město celebrit

  • 5. září 2018,
  • 20:29

Je to tajemství... Ale víte, jak to s tajemstvými bývá. Dříve či později se zviditelní a přestanou tajemstvím být. Ač to na první pohled nemusí být patrné, pravý horní roh náměstí se posledních pět let stává magnetem celebrit.

Reklama

Znáte to, významné a většinou i bohaté osobnosti mají svůj svět, do kterého se obyčejný člověk jen těžko dostává. Své prostředí, svůj vyšší standard, své zvyklosti a přání, která jim jsou ne všude splněna. Proto se s celebritami setkáme spíše výjimečně než běžně. 

V Trutnově se však situace výrazně mění k lepšímu. Významné osobnosti se pomalu objevují na Krakonošově náměstí čím dál častěji i mimo kulturní akce. 

Po ránu zde můžete potkat zpěváka a vedoucího známé české kapely, jak oblažen míchanými vajíčky s domácím chlebem vychutnává si svou kávu na náměstí. V poledne narazíte na dalšího oblíbeného zpěváka v restauraci s tváří u vytržení. A to zrovna nemyslí na novou píseň, v níž vidí další hit. Právě dojídá skvěle připravené obědové menu z prvorepublikových receptů. 

Odpoledne na zahrádce posedává režisérka, která napsala a zfilmovala pohádku o Rýbrcoulovi, duchu našich hor, a při vychutnávání pravých prvorepublikových laskonek (to prostě musíte ochutnat) je vidět z jejich očí vodopád dalších inspirací, jimiž obohatí kulturu našeho národa... 

Takto bychom mohli pokračovat dále, ale mám pocit, že milého čtenáře zajímá ještě něco podstatného. Jaké že to místo propojuje všechny jmenované i prozatím tajné celebrity? 

Malá nápověda se skrývala v úvodu článku. V pravém horním rohu Krakonošovo náměstí je jediné místo spojující zahrádku, kavárnu i restauraci, a to Grand Luxury Hotel. Díky jejich vizi se pozvolna mění interiér, služby, přístup, jídla s dezerty a nápoje do pravé První republiky. 

A to je to, co přitahuje dobré lidi s otevřeným srdcem, pohodáře s úsměvem na rtu, obyčejné lidi s ryzím charakterem a mimo jiné také celebrity, které oslovila neopakovatelná atmosféra hotelu. 

Pro nás ostatní je tu ještě jedna přednost, kterou je nutno zmínit. Personál kavárny i restaurace se ke všem hostům chová se stejnou úctou. 

Atak se v Grand Luxury hotelu může každý cítit jako celebrita...

Více informací na www.glhotel.cz.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Trutnovské zastavení

Více PR článků
Zavřít reklamu