Běžec Východočeské televize V1 ovládl závod v Hlinsku

Hlinsko – Martin Sláma, který běhá v barvách Východočeské televize V1, má za sebou další povedený závod. Tentokrát ovládl svou kategorii na 5. ročníku Saar Challenge v Hlinsku.

Závod nedotčenou přírodou Žďárských vrchů nabídl nadšeným bežcům tři distance – 23, 44 a 70 kilometrů.

„Z mého pohledu patří tento závod k těm náročnějším, ale běží se krásnou členitou krajinou s mnoha klesáními a stoupáními po kamenitých, lučních a lesních cestách,” řekl Martin Sláma, který běžel nejkratší trať.

A vedl si více než dobře. Ve své kategorii byl s časem 1:46:20 nejlepší a v celkovém pořadí všech účastníků obsadil 20. z 86 pozic.

„Od startu do cíle to byl velmi hezky uspořádaný závod. Velké poděkování patří Jakubu Jarošovi a všem okolo něj,” podotkl Martin Sláma.

Závodník také vyzdvihl výkon Marcely Rambové, která byla na nejdelší trati nejlepší mezi ženami a celkově skončila na pátém místě.