Reklama

Fatální náraz do mostku. Řidička na místě zemřela

Nový Bydžov – Tragický víkend na silnicích v Královéhradeckém kraji pokračuje. V neděli po poledni řidička Volkswagenu vyjela ze silnice a s autem narazila do betonového mostku. Těžkým zraněním na místě podlehla.

Reklama

K nehodě došlo kolem 13:30 na silnici, která spojuje Nový Bydžov a Starý Bydžov. Devětapadesátiletá řidička vyjela s vozidlem Volkswagen Lupo mimo silnici a narazila do betonového mostku. Vozidlo začalo po nehodě hořet.

„Při příjezdu jednotek už bylo vidět plamenné hoření v počáteční fázi. Hasiči ihned osobu z havarovaného auta vytáhli a požár během chvilky uhasili,” sdělila mluvčí hasičů Martina Götzová.

Na místě zasahovaly všechny složky IZS i vrtulník letecké záchranné služby. „I přes veškerou snahu však žena na místě zemřela,” doplnila policejní mluvčí Lenka Burýšková. 


PSALI JSME: Tragickou nehodu u Dobrušky nepřežil 17letý chlapec


Přesné okolnosti nehody nyní vyšetřují hradečtí policisté. Havárie si vyžádala omezení provozu.

O tomto víkendu je to již druhá tragická nehoda na silnicích v Královéhradeckém kraji. V sobotu navečer se poblíž Dobrušky střetla dvě osobní auta. Srážku nepřežil 17letý mladík, další čtyři osoby skončily v péči záchranářů.

Foto: Policie ČR/KŘP Královéhradeckého kraje; HZS Královéhradeckého kraje

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Hradecko

Reklama

PR články

Trutnovské zastavení

Více PR článků
Zavřít reklamu