Regionální televize V1 jezdí auty od AAA AUTO

Největší prodejce ojetých automobilů AAA AUTO, který v minulém roce oslavil 25 let na trhu, se rozhodl pro uzavření partnerství s největší regionální televizí v České republice - TV V1. Podpořil tak redakční tým, který sbírá informace po celých východních Čechách. Díky automobilům od firmy AAA AUTO se nám to daří na výbornou. Spolupráce probíhá formou barteru neboli výměnného obchodu, kdy TV V1 poskytuje firmě AAA AUTO propagaci. Ta má podobu například reklamních spotů, které vysíláme pravidelně na kanálu V1.

Reklama

Mezi zapůjčenými vozy od společnosti AAA AUTO je v rámci této nové spolupráce Škoda Octavia, která patří mezi vůbec nejoblíbenější a nejprodávanější vozy na našich silnicích. Další propůjčené automobily jsou vozy Kia Ceed SW. Ty TV V1 využívá dokonce v několika objemových variantách.

Skupina AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 75 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Pravidelně se umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro rok 2017 se stala i držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – HET ligy.


Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Hradecko

Reklama

PR články

Trutnovské zastavení

Více PR článků
Zavřít reklamu