ANO 2011
ANO 2011

22

ČSSD
Česká strana sociálně demokratická

14

KSČM
Komunistická strana Čech a Moravy

9

KDU-ČSL
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

8

SPD + SPO
Koalice Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů

6

ODS
Občanská demokratická strana

6

Ostatní strany
Strany, které nezískaly potřebných 5 % hlasů

0


Postupující kandidáti do 2. kola senátních voleb

Bruntál

MUDr. Ladislav Václavec
ANO 2011
ředitel nemocnice

Mgr. Ladislav Sekanina
KSČM
osoba samostatně výdělečně činná v oblasti obchodu


Frýdek-Místek

doc. Ing. Jiří Cieńciala, CSc.
"OSN"
zmocněnec vlády ČR pro Moravskoslezský kraj

Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.
KDU-ČSL
poslankyně


Nový Jičín

Petr Orel
KDUČSLSZ
vedoucí záchranné stanice

PhDr. Jaroslav Dvořák
ČSSD
starosta


Ostrava-město

Ing. arch. Liana Janáčková
NEZ
starostka MO Mariánské Hory a Hulváky

Zdeněk Nytra
NK
ředitel Hasičského záchranného sboru MS kraje

Volební strany

Kandidátní listiny a volební programy

1. PB

Volte Pravý Blok www.cibulka.net

Občanská demokratická strana

Komunistická strana Československa

Česká Strana Sociálně Demokratická

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

26.

Koruna Česká

28. RDS

Romská demokratická strana

ANO 2011

31. ZpL

Změna pro lidi

TOP 09

Komunistická strana Čech a Moravy

41. ND

Národní demokracie

Úsvit s Blokem proti islamizaci

Moravané

46. DV

Dobrá volba

STAROSTOVÉ a nezávislí - Politické hnutí Ostravak

Svobodní a Soukromníci

PRO REGION

NE ILEGÁLNÍ IMIGRACI - PENÍZE RADĚJI PRO NAŠE LIDI

68. NEZ

NEZÁVISLÍ

Koalice Republikánů Miroslava Sládka, Patriotů České republiky a HOZK

Dělnická strana sociální spravedlnosti - Imigranty a islám v ČR nechceme!

Koalice Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů

SDRUŽENÍ PRO REPUBLIKU - REPUBLIKÁNSKÁ STRANA ČECH, MORAVY A SLEZSKA

Česká pirátská strana

Volební studia

Pardubický dětský parlament

Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek

Pardubický expres

Pravidelné zpravodajství z Pardubic

Východočeské zprávy

Pravidelné zpravodajství z východních Čech

Host českého rozhlasu Hradec Králové

Lukáš Kulda a Jan Jenka, freerunneři a parkouristé

U nás v kraji

Do Litomyšle se sjeli odborníci na dopravu

Východočeské zprávy

Pravidelné zpravodajství z východních Čech

U nás v kraji

Cestáři mají po zimě plné ruce práce

U nás v kraji

Sportovní areál ve Vysokém Mýtě

Expres Královéhradeckého kraje

Zpravodajství z Královéhradeckého kraje

Východočeské zprávy

Pravidelné zpravodajství z východních Čech

Host dne

Jana Čápová, zástupkyně organizace Dobré divadlo

Jičínský miniexpres

V Jičíně se budou třídit odpady dům od domu

Host českého rozhlasu Pardubice

Věra Krejčová, Školamyšl

Host dne

Aleš Maloch, starosta Rudníku

Na cestách Pardubickým krajem

Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje

Expres Pardubického kraje

Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje

Východočeské zprávy

Pravidelné zpravodajství z východních Čech

Host českého rozhlasu Hradec Králové

Jan Kopecký, mistr světa v rally kategorie WRC2 za rok 2018

Paměť národa východních Čech

Příběhy našich sousedů - Pavel Javornický

U nás v kraji

V1 pro vás chystá nový pořad o vaření